Jdi na obsah Jdi na menu

Dj Grove

Dj Grove

Hudba mě zajímá "odjakživa". Od první třídy hraji na bicí, od patnácti let aktivně s několika rockovými kapelami... až do dnes. V roce 2012 se začíná klubat myšlenka realizace nahrávacího studia a v roce 2014 se nahrávací studio GROVEMUSIC slavnostně otevírá.

Diskotéka...

Klasická hudební produkce hitů současných i nedávno minulých zahraniční i tuzemské tvorby, případně lze akci orientovat na československou diskotéku. Produkce je doplněna o dynamické mluvené slovo. Specializuji se na ROCK DISCO.

Oslavy, narozeniny, firemní večírky, párty…

Mix zlatých starých hitů, které potěší nejednoho pamětníka. Diskotéka je tvořena převážně českými a slovenskými písněmi, doplněna o nejznámější taneční hudbu zahraničních interpretů minulých let. Během hudební produkce mohu nabídnou moderování. Specializuji se na moderování soutěží hasičského sportu.

Maturitní plesy

Plesy a podobné akce jsou jistě specifickou událostí, kde se mísí široká škála generací. Proto je hudební produkce mixem mnoha tanečních hudebních žánrů. V případě zájmu, lze po dohodě zajistit živou kapelu Fresh Band www.freshband.cz s mnoholetou zkušeností.

 

Kontakt

jarosla.hajek@gmail.com